Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole K. Kalina. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.