Karel Kalina

66384. Zahrada za domy

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole K. Kalina. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen