Karel Kafka

304364. Menhir

popis: Kombinovaná technika, 80x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.04.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.04.2020 9:40:52 4656