Karel Kafka - Klenba - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 90x122 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945

Karel Kafka
63231. Klenba - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.08.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč