Karel Kafka - Hnědá krajina

Olej na sololitu, 56x77 cm. Signováno vpravo dole Kafka 97. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1945

Karel Kafka
304712. Hnědá krajina
Dražba ukončena:06.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.05.2020 20:08:34 6749
500 Kč 30.04.2020 22:43:34 6099