Václav Dobrý - Městské zákoutí

Pastel, 50x40 cm. Signováno vlevo dole V. Dobrý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

67936. Městské zákoutí
Dražba ukončena:24.10.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč