K. Müller, A. Strnadel, R. Michal, J. Novák - Konvolut 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 42x51 cm do 32x 20 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

K. Müller, A. Strnadel, R. Michal, J. Novák
61277. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:14.07.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč