K. Lorenc

61052. Lesní říčka v zimě

popis: Olej na plátně, 89x109 cm. Signováno vlevo dole K. Lorenc. Rámováno.

Pozn.: Odborně zrestaurováno. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč