K. Lorenc - Lesní říčka v zimě

Pozn.: Odborně zrestaurováno. Malba poškozena.

Olej na plátně, 89x109 cm. Signováno vlevo dole K. Lorenc. Rámováno.

K. Lorenc
61052. Lesní říčka v zimě
Dražba ukončena:01.07.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč