J.V.Stein, 2x signatura nečitelná

304439. Soubor 3 praccí

popis: 1x pastel, 2x olej na kartonu. Od 37x50 cm do 58x49 cm. 2x signatura nečitelná, 1x J.V. Stein. 2x rám,sklo, 1x rám.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.04.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.04.2020 19:56:17 2663