J.V.Stein, 2x signatura nečitelná - Soubor 3 praccí

1x pastel, 2x olej na kartonu. Od 37x50 cm do 58x49 cm. 2x signatura nečitelná, 1x J.V. Stein. 2x rám,sklo, 1x rám.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J.V.Stein, 2x signatura nečitelná
304439. Soubor 3 praccí
Dražba ukončena:13.04.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.04.2020 19:56:17 2663