J. Vondráček - Český Krumlov

Akvarel, 24x41 cm, signováno vpravo dole J. Vondráček, 1954, rám, pasparta, zaskleno.

11013. Český Krumlov
Dražba ukončena:14.06.2017 18:07:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 000 Kč