J. Velčovský, K. Svolinský, S.G. Maran, J. Švengsbír, C. Stehlík, Z. Kleindienst - Konvolut 8 grafických listů

Různé grafické techniky, od 17x9 cm do 55x37 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: S.G. Maran poškozen papír mimo tiskovou část.

J. Velčovský, K. Svolinský, S.G. Maran, J. Švengsbír, C. Stehlík, Z. Kleindienst
308158. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:04.04.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč