Keramika, výška 40 cm. Signováno J. Lankáš.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1909 – 1991
Sochař, studoval na UMPRUM v Praze u profesorů Horejce a Dvořáka. Věnoval se figurální a portrétní tvorbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 500 Kč