Jules Choquet - Montmartre - Paris

Akvarel, 32x45 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vlevo dole nečitelný přípis.

o autorovi: 1846 – 1937
Francouzský malíř.

Jules Choquet
69452. Montmartre - Paris
Dražba ukončena:08.12.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč