Jozef Jankovič - PF 93

Litografie, 28x19 cm. Signováno tužkou dole uprostřed 93 Jankovič. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč.

Jozef Jankovič
86923. PF 93
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 20.11.2022 14:06:17 7937