Joseph T. Richomme podle Raphaela - Triomphe de Galatee

Mědirytina, 49x37 cm. Rok 1820. Signováno J. T. Richomme. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Joseph T. Richomme podle Raphaela
60619. Triomphe de Galatee
Dražba ukončena:17.06.2021 22:34:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč