Josef Nesázal

306093. Salašník

popis: Akvarel, 50x33 cm. Signováno vpravo dole Nesázal. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.09.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč