Josef Rudolf - Párové obrazy

Oleje na plátně fixované na kartonu, oba 31x39 cm. Signovány J. Rudolf. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Kouřimi roku 1883.
Celým jménem Josef Rudolf Nádeník. Studoval v Praze a Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

Josef Rudolf
62079. Párové obrazy
Dražba ukončena:25.07.2021 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč