Josef Prokop

67889. Podobizna dívky s rudou mašlí

popis: Olej na plátně, 43x30 cm. Signováno vlevo dole J. Prokop 1933. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo prasklé.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen