Josef Prokop - Mladá žena s kyticí

Kombinovaná technika, 33x25 cm. Signováno vpravo dole J. Prokop 1944. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 – 1969
Malíř. Studoval u prof. Seitze na Akademii výtvarných umění v Mnichově. Za 1. světové války byl legionářem a v ruském zajetí. Věnoval se portrétní malbě, zachycoval typy cikánů, zabýval se i malbou květin, zátiší a krajin. Byl členem SVUM Hodonín.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

Josef Prokop
308689. Mladá žena s kyticí
Dražba ukončena:20.05.2021 20:05:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč