Josef Novotný

69660. Zborovice - Pilana

popis: Olej na kartonu, 33x49 cm. Signováno vlevo dole Novotný. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Malíř, pedagog. Malířsky se vzdělával soukromě v prázdninových kurzech, věnoval se převážně krajinomalbě. Působil jako řídící učitel ve Vážanech u Kroměříže. Byl členem Sdružení učitelů malířů.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo