Josef Mareš - Muž na cestě

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Josef Mareš, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888 – 1938
Malíř. Studoval v Mnichově spolu se svým přítelem Jindřichem Pruchou. Zabýval se krajinomalbou, náměty čerpal v Železných horách, v údolí Chrudimky a v okolí Chrudimi.

10844. Muž na cestě
Dražba ukončena:01.06.2017 20:52:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.06.2017 20:47:50 2362