Josef Liesler - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 19x13 cm a 14x14 cm. Obě signovány tužku Liesler. Volné listy.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Josef Liesler
59510. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2021 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč