Josef Kosinka - Přímořské domy

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Kosinka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Josef Kosinka
27537. Přímořské domy
Dražba ukončena:31.01.2019 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč