Josef Holler - Soubor 4 grafických listů

Různé techniky, od 9x11 cm po 26x17 cm. Signovány vpravo dole Holler. Pasparty.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Josef Holler
37206. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:13.11.2019 20:03:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.11.2019 19:58:38 3314