Josef Herčík - Podzim u Kovanického kostelíka

Olej na sololitu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Herčík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1922 – 1999
Grafik, rytec. Vyučil se rytcem dekoru na zbraních ve Zbrojovce Uherský Brod. Po válce soukromě studoval u prof. Pukla (AVU). Věnoval se autorské grafice, navrhoval poštovní známky. Pracoval jako rytec pro zahraniční firmy a organizace, též ilustroval a upravoval knihy. Ve volné grafice vytvořil množství pragensií.

Josef Herčík
305805. Podzim u Kovanického kostelíka
Dražba ukončena:11.08.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (11.08.2020 19:55:58) 118
500 Kč 10.08.2020 8:22:17 6965