Josef D. Černý - Kovolut 2 litografií J. D. Černého

2x litografie, 2x 19x28 cm. 2x rám, papsparta, sklo. Obě signovány J. D. Černý.

Pozn.: Rámy a pasparty mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

87168. Kovolut 2 litografií J. D. Černého
Dražba ukončena:07.12.2022 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.11.2022 23:33:21 11249
500 Kč 20.11.2022 19:33:24 1101