Josef Boháč Heřmanský - Dílo - jak má vypadat obraz

Ručně psané poznámky ke knize. Cca 200 stran textu, vlepené články z novin a akvarely Josefa Boháče. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1893 – 1956
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u J. Loukoty a V. Bukovace. Během 1. světové války bojoval na východní frontě a kreslil obrazy z Haliče, Besarábie, Ukrajiny a Uher. Po válce dostudoval na AVU u F. Thieleho, zároveň vystudoval i profesuru kreslení, posléze učil na gymnáziu v Benešově.

Josef Boháč Heřmanský
84265. Dílo - jak má vypadat obraz
Dražba ukončena:12.10.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč