Jon Geyer - Tvář v krajině

Olej na plátně, 38x103 cm. Signováno vzadu Jon Geyer. Rámováno.

o autorovi: Americký malíř.

77977. Tvář v krajině
Dražba ukončena:15.05.2022 20:39:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč