Johnny Friedlaender - Abstrakce I.

Litografie, 38x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku Friedlaender. Volný list.

o autorovi: 1912 – 1992
Německý grafik, naturalizovaný ve Francii.

Johnny Friedlaender
69466. Abstrakce I.
Dražba ukončena:08.12.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč