John David Lloyd - The Wind Keeper

Serigrafie 96/200, 29x17 cm. Signováno vpravo dole Lloyd 94. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

John David Lloyd
61898. The Wind Keeper
Dražba ukončena:11.07.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč