Jiří Salajka - Vodní slalom

Olej na sololitu, 34x28 cm. Signováno vlevo dole Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
84735. Vodní slalom
Dražba ukončena:02.10.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč