Jiří Salajka - Rohový kop

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
308619. Rohový kop
Dražba ukončena:11.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč