Jiří Salajka - Pocta Futurismu

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole J. Salajka 2000. Olištováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
58560. Pocta Futurismu
Dražba ukončena:28.04.2021 22:04:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč