Jiří Salajka - Hokejový brankář

Litografie, 14/60, 14x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Salajka J. 80. Rám, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
72102. Hokejový brankář
Dražba ukončena:16.01.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč