Jiří Salajka

66377. Házenkář

popis: Akvarel, 82x11 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 82. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen