Jiří Salajka - Brankářův zákrok

Akvarel, 29x19 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
77838. Brankářův zákrok
Dražba ukončena:15.05.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.05.2022 10:21:21 9337