Jiří Salajka - Boxer

Olej na sololitu, 43x29 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
308270. Boxer
Dražba ukončena:12.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč