Jiří Salajka - Abstrakce

Olej na plátně, 40x35 cm. Signováno vpravo dole Salajka. Nerámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
77986. Abstrakce
Dražba ukončena:15.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč