Jiří M. Trnka - Konvolut 5 grafických listů

Litografie, od 30x18 cm do 34x25 cm. Signovány tužkou Jiří M. Trnka. Číslovány. Volné listy.

72220. Konvolut 5 grafických listů
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč