Jiří M. Trnka - Konvolut 5 grafických listů

Litografie, od 30x18 cm do 34x25 cm. Signovány tužkou Jiří M. Trnka. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1946
Malíř, grafik, sochař. Studoval na SOŠ výtvarné v Praze. Vyjadřuje se kresbou a malbou, kterou postupně přenáší do litografických listů, vytváří figurální plastiky. Je členem Středočeského sdružení výtvarníků UVU.

72220. Konvolut 5 grafických listů
Dražba ukončena:23.01.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo