Litografie, od 30x18 cm do 34x25 cm. Signovány tužkou Jiří M. Trnka. Číslovány. Volné listy.
o autorovi: 1946
Malíř, grafik, sochař. Studoval na SOŠ výtvarné v Praze. Vyjadřuje se kresbou a malbou, kterou postupně přenáší do litografických listů, vytváří figurální plastiky. Je členem Středočeského sdružení výtvarníků UVU.