Jiří Berger - Zřícenina v zimě

Olej na kartonu, 43x59 cm. Signováno vpravo dole Berger. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 1992
Narodil se v Úpici. Byl malíř, grafik, kreslíř a textilní výtvarník.

Jiří Berger
48660. Zřícenina v zimě
Dražba ukončena:27.08.2020 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.08.2020 10:25:19 6234
500 Kč 19.08.2020 19:38:50 7265