Jiří Balcar, Bohuslav Suchý, Jiří Švengsnír a další - Konvolut 4 kreseb

Kresby, od 64x32 cm do 32x24 cm. Všechny signovány. 3x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy a papír mírně poškozeny.

Jiří Balcar, Bohuslav Suchý, Jiří Švengsnír a další
59405. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:12.05.2021 20:48:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč