Jirásek? - Cesta v lese

Olej na kartonu, 27x33 cm, signováno vpravo dole Jirásek?, rám, zaskleno.

Pozn.: Karton zvlněný.

Jirásek?
10572. Cesta v lese
Dražba ukončena:31.05.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.05.2017 20:45:11 2693