J. Šimek - Zimní krajina

Olej na sololitu, 60x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

84693. Zimní krajina
Dražba ukončena:25.09.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (18.09.2022 22:59:32) 826