J. Šimek - Kokonín

Olej na sololitu, 44x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

84694. Kokonín
Dražba ukončena:25.09.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.09.2022 21:38:53 10718