Litografie, 16x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jean Veber. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1864 – 1928 Francouzský malíř, kreslíř, ilustrátor a karikaturista.