Jean Veber - Les nouvelles de la guerre

Litografie, 16x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jean Veber. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1864 – 1928
Francouzský malíř, kreslíř, ilustrátor a karikaturista.

78263. Les nouvelles de la guerre
Dražba ukončena:15.06.2022 22:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo