Jaroslav Svoboda - Podzimní podvečer na jižní Moravě

Olej na sololitu, 41x50 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda 70. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jaroslav Svoboda
80197. Podzimní podvečer na jižní Moravě
Dražba ukončena:26.06.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 21.06.2022 20:15:32 7510