Olej na plátně, 85x72 cm. Signováno vpravo dole Štedra/15 Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Olej na plátně, 85x72 cm. Signováno vravo dole Štědra/15. Rámováno.
Snově působící abstrakce vypovídá o schopnosti autora přenášet své pocity a vnímání světa do obrazů. Střízlivá barevnost ve vyvážené kompozici vytváří harmonický celek. Doporučujeme jako investici do současného českého umění.
pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.