Jaroslav Štědra

60711. Obilná pole

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Štědra. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 01.06.2021 19:27:01 3874
1 000 Kč 28.05.2021 21:06:37 2926