Jaroslav Skrbek, Jiří Ernée - Konvolut 3 Pragensií

1x akvarel, 2x lept, od 41x30 cm do 29x20 cm. Všechny signovány. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jaroslav Skrbek, Jiří Ernée
63069. Konvolut 3 Pragensií
Dražba ukončena:12.08.2021 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč