Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole J. Keluc. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1905 - 1994
Narodil se v Prostějově. Studoval soukromě u malířů Myslivce a Krágla a poté v bývalé Jugoslávii. Věnoval se krajinomalbě. Jeho díla jsou majetkem mnoha státních a kulturních institucí u nás i v zahraničí.