Jaroslav Keluc - Městečko v zimě

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole J. Keluc. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1994
Narodil se v Prostějově. Studoval soukromě u malířů Myslivce a Krágla a poté v bývalé Jugoslávii. Věnoval se krajinomalbě. Jeho díla jsou majetkem mnoha státních a kulturních institucí u nás i v zahraničí.

Jaroslav Keluc
21408. Městečko v zimě
Dražba ukončena:28.06.2018 18:37:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč