Jaroslav Hudec

62068. V lomu

popis: Olej na plátně, 41x35 cm. Signováno vpravo dole J. Hudec. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: (1910-1996)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 900 Kč.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo